شرایط و قوانین استفاده از خدمات و قطعات سایت بدنه یار

 

کاربر گرامی لطفا جهت آگاهی و بهره مندی مناسب از کلیه خدمات و امکانات سایت بدنه یار موارد زیر را با دقت مطالعه نمایید.

ثبت سفارش از سوی خریداران سایت بدنه یار در هر زمان و مکانی که در محدوده جغرفیایی استان لرستان در جمهوری اسلامی ایران قرار داشته باشند ، از سوی بدنه یار به معنی مطالعه و پذیرفتن تمام قوانین و شرایط سایت بدنه یار از سوی آنها میباشد.

 

قوانین عمومی

کلیه قطعات و لوازم یدکی بدنه انواع خودرو و خدمات ارائه شده در سایت بدنه یار مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کنندگان می باشند.

مشتریان و کاربران سایت بدنه یار که مایل هستند آخرین قوانین و تغییرات را اعم از ، نحوه خرید لوازم یدکی ، تغییرات قیمت ها، خدمات ارسال ، شرایط گارانتی (وجود و عدم وجود)، شرایط مرجوع کردن یا تعویض و … که به روز رسانی می شوند را مستقیما و بدون واسطه می بایست در همین صفحه پیگیری نمایند.

 

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر شخصی است که در بدنه یار مشخصات ایشان را در قسمت ثبت نام وعضویت تکمیل کرده‌ایم و از لوازم و قطعات و خدمات بدنه یار بهره مند می گردد که برطبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده ( کاربر) نامیده می شود.

 

نحوه بر قراری ارتباط دو طرفه بین بدنه یار و کاربر

مشتریان و کاربران بدنه یار که از قطعات و لوازم یدکی بدنه خودرو و خدمات مشاوره ای و همچنین خدمات ارسال استفاده می کنند صرفا از طرق ذیل می توانند ارتباط دو طرفه برقرار نمایند.

از طریق ایمیل رسمی بدنه یار به آدرس :  ایمیل mosi.ashiri@gmail.com

از طریق برقراری ارتباط تلفنی با خط ذیل :

066-43243447

اطلاع رسانی یک طرفه از سوی بدنه یار به مشتریان و کاربران از طریق ارسال پیامک تنها از طریق شماره 00989212042443 صورت می‌پذیرد.

 

ثبت سفارش و پردازش محصول

روزکاری به معنی هر روز هفته از ساعت 9 صبح الی 19 به استثناء تعطیلات عمومی در ایران می باشد و کلیه سفارش های ثبت شده در ایام تعطیلات، اولین روز پس ازاتمام تعطیلات پردازش می شوند. بدنه یار به مشتریان  خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش گذاری می دهد.

 

پس از ثبت سفارش توسط مشتری یا کاربر، کارشناسان بدنه یار به وسیله برقراری تماس تلفنی با شماره تلفن ثبت شده در مشخصات کاربری هماهنگی های لازم را با خریدارجهت نهائی کردن سفارش و ارسال آن محصول را با وی به عمل می آورند. بدنه یار همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با این وجود، در صورتی که موجودی محصولی در بدنه یار  به پایان برسد، حتی پس از ثبت سفارش حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش به مشتری برای بدنه یار  محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

 

در صورت عدم پردازش نهایی و یا ایجاد مشکل در پردازش نهایی سبد خرید اعم از اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری ، مبلغ فاکتور سفارش پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب بانکی معرفی شده توسط مشتری واریز خواهد شد.

 

بدنه یار این حق را دارد که بدون اطلاع قبلی اقدام به توقف سفارش‌ ‏گیری در سایت نماید و تمامی سفارش‌‏های ثبت شده که قبل از زمان توقف سفارش‌‏گیری انجام شده است، پردازش و ارسال خواهند شد. بدنه یار این حق را دارد که تمام یا بخشی از محصولات خود را از سیستم فروش و ثبت سفارش به هر دلیلی اعم از اتمام موجودی کالا و غیره بدون اطلاع قبلی خارج نماید.

 

بدنه یار در مواقعی که قیمت قطعات و لوازم یدکی خودرو را که در سایت عرضه شده اند، اشتباه و یا غیر واقعی درج کرده باشد، این حق را دارد تا سفارش یا خرید انجام شده را لغو کرده و وجوه پرداختی توسط مشتری یا کاربر را در طی 24 الی 48 ساعت به حساب بانکی معرفی شده توسط وی عودت دهد. در این شرایط تمامی مشتریان و کاربرانی که از سایت بدنه یار خرید انجام می دهند از این مهم اطلاع داشته و این شرایط را می‌پذیرند و ادعایی نخواهند داشت.

 

مشتریان یا کاربران باید اطلاعات صحیح خود را در فرم های مربوطه وارد نمایند ، در غیر اینصورت سفارش ثبت شده قابل پردازش و تحویل نخواهد بود. سفارش ثبت شده به آدرس وارد شده در مشخصات کاربر ارسال می شود. مشتریان می توانند در صورت تغییر آدرس قبل از ارسال سفارش با تماس تلفنی آدرس جدید را اعلام نمایند. یا اینکه از طریق ورود به حساب کاربری خود قبل از ثبت سفارش نسبت به تغییر آدرس و یا سایر مشخصات اقدام نمایند. در غیر اینصورت تاخیر و یا عدم دریافت سفارش به عهده مشتری می باشد.

پس از ثبت سفارش در سیستم به هیچ عنوان امکان تغییر آن وجود ندارد در صورت نیاز به تغییر می باسیت سفارش لغو و مجددا با اطلاعات جدید ثبت شود.

امکان پرداخت درمحل برای سفارش هایی که مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال می باشد و یا از طریق پست ارسال می شوند وجود ندارد و مشتری می بایست قبل از ارسال نسبت به تسویه وجه سفارش خود از طریق پرداخت کارت به کارت ، پرداخت اینترنتی و یا واریز به حساب اقدام نماید.

 

نحوه ارسال و حمل و نقل

بدنه یار مفتخر است با مطمئن ترین و سریع ترین سرویس های ارسال قطعات و لوازم یدکی در سرتاسر استان لرستان عزیز به کاربران خود این اطمینان را بدهد که هیچ هزینه ارسالی را پرداخت می کنند.

سفارشاتی که تا قبل از ساعت 17 در روزهای کاری هفته ثبت گردند در همان روز به صورت رایگان برای مشتریان بدنه یار ارسال می گردد.

سفارشاتی که بعد از ساعت 17 در روزهای کاری هفته ثبت گردند فردای روز کاری به صورت رایگان برای مشتریان بدنه یار ارسال می گردد.

 

سفارشاتی که در روزهای تعطیل ثبت می گردند در صورت پردازش نهایی و هماهنگی با مشتری برای آنها ارسال می شود و هزینه ارسال در روزهای تعطیل نیز بر عهده بدنه یار می‌باشد.

 

* نکته مهم

تحویل لوازم خریداری شده  بر عهده بدنه یار می‌باشد ولی مشتری موظف است در هنگام تحویل تمام محصولات را از نظر سلامت فیزیکی بررسی کند زیرا بدنه یار هیچ مسئولیتی نسبت به قطعات و محصولات بعد از تحویل به مشتری ندارد.

خسارت در هنگام حمل و ارسال

بدنه یار کلیه قطعات و لوازم یدکی خودرو را با بسته بندی های مناسب و استاندارد به مشتری تحویل می‌دهد.

مشتری بدنه یار در شرایطی می تواند از سرویس تعویض محصول خسارت دیده در حمل و نقل استفاده نماید که در زمان تحویل سفارش خود توسط مسئول تحویل قطعه خریداری شده خود را به دقت بررسی نماید و در همان زمان در صورت مشاهده خرابی یا شکستگی این موضوع را به مسئول تحویل گزارش دهد.

 

شرایط گارانتی قطعات و لوازم یدکی

قطعاتی که  دارای گارانتی می باشند و در سایت بدنه یار عرضه شده اند شامل دریافت گارانتی از  فروشگاه عرضه‌کننده بدنه یار واقع در بلوار آیت اله بروجردی شهرستان دورود می باشند و مشتریان بدنه یار برای دریافت خدمات گارانتی می بایست به فروشگاه فیزیکی بدنه یار مراجعه نمایند.

 

شرایط مرجوع نمودن کالا

تمامی قطعات و لوازم خودرو که در سایت بدنه یار ارائه شده است شامل شرایط فروش کالای مصرفی می باشند و خریدار نمی تواند امکان تست قطعه را داشته باشد.

لذا  آن دسته از مشتریانی که سفارشات خود را پس از دریافت به دلیل انتخاب نادرست  می خواهند مرجوع کنند ، در شرایطی که قطعات خریداری شده از بسته بندی خارج شده باشند امکان مرجوع کردن ندارند در غیر این صورت اگر بسته بندی قطعات باز نشده باشد خریدار می تواند با بر عهده گرفتن هزینه پست و هماهنگی با بدنه یار نسبت به ارسال آن به بدنه یار  اقدام نمایند.  بدیهی است که حداکثر تا 1 روز کاری می توان قطعاتی را که پلمپ و بسته بندی آن دست نخورده باشد مرجوع یا تعویض نمود.

 

مشخصات فنی و محتوا

بدنه یار تمام دقت و تلاش خود را جهت ارائه مطالب و اطلاعات درست از منابع معتبر و شرکت های سازنده قطعات می نماید. با این وجود در صورت وجود خطا در محتوا و مشخصات فنی نوشته شده در سایت و مقایرت آن با محصول دریافتی تنها راه استرداد محصول می باشد.

پس از بررسی خطای اعلام شده خریدار توسط کارشناسان بدنه یار و تایید صحت خطا با هماهنگی خریدار قطعه تعویض یا مبلغ پرداختی عودت داده می شود.

 

شیوه ارزشیابی و تعیین قیمت

بدنه یار قیمت قطعات و لوازم یدکی با مشخصات فنی یکسان ولی با تولید کنندگان مختلف با درجه کیفیت های متفاوت را با قیمت های متفاوت در سایت ارائه می دهد.

قیمت های ارائه شده در بدنه یار بر اساس قیمت های خرده فروشی می باشد که غالبا توسط تولید کننده و یا تامین کننده آن به صورت مصوب تعیین شده است و یا بر اساس مدل و مشخصات مشابه در بازار قیمت گزاری می شود. کلیه قطعات و محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده در سایت قیمت گذاری شده اند به این معنی که مشتری مبلغ جداگانه ای بابت مالیات بر ارزش افزوده پرداخت نمی کند.

هزینه ارسال و بسته بندی کاملا رایگان است.

قیمت محاسبه شده برای سفارش در زمان ثبت سفارش مشخص می گردد به این معنی که اگر بعد از پردازش نهایی سفارش قطعات خریداری شده شامل تخفیف های تشویقی گردیدند، تغییر قیمتی در سفارش نهایی شده اعمال نخواهد شد.

 

برند و نمایندگی

منحصراً فروشگاه مرکزی بدنه یار در دورود نسبت به ارائه قطعات و لوازم یدکی خودرو های داخلی و خارجی در سایت بدنه یار اقدام می نماید و لازم به ذکر است هیچگونه نمایندگی و شعبه ای جهت فروش و استفاده از برند بدنه یار در ایران اسلامی عزیز وجود ندارد در صورت مشاهده مراتب به مراجع ذی صلاح قانونی ارجاع داده خواهد شد.

ضروری است که کانالهای ارتباطی توسط نرم افزار تلگرام نیز با آدرس های ذیل شامل قوانین انحصار و حفظ برند در فضای مجازی و تجارت الکترونیک خواهد بود.

از طریق آی دی تلگرام اختصاص یافته به شماره موبایل 09212042443 به آدرس ذیل:

t.me/n138990

اطلاع رسانی یک طرفه از سوی بدنه یار به مشتریان و کاربران از طریق کانال رسمی تلگرام بدنه یار به آدرس ………………………………

 

نحوه مراودات مالی و راه های پرداخت

پرداخت در محل

بدنه یار این امکان را به مشتریان تهرانی میدهد که هزینه سفارش خود را در زمان تحویل به صورت نقد و یا توسط دستگاه POS سیار بدنه یار پرداخت نماید.

*مبالغ فاکتور ها را می‌توان تا قبل از تحویل مرسوله کارت به کارت و یا واریز به حساب گردد.

پرداخت آنلاین

بدنه یار این امکان را به مشتریان عزیز می دهد که با داشتن مشخصات ذیل نسبت به پرداخت مبلغ فاکتور خویش از طریق درگاه های اینترنتی که در سایت قرار دارند با داشتن اطلاعات ذیل اقدام نمایند:

1- شماره 16 رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

 

2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد.

 

3- کد CVV2

این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌   بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.

 

4- تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال    انقضای کارت استفاده کنید.

 

  1. پرداخت کارت به کارت

بدنه یار این امکان را برای مشتریان عزیز خود فراهم کرده است تا هم از طریق اینترنت و هم از طریق تلفن بانک و هم از طریق مراجعه به دستگاه های عابر بانک (ATM) مبالغ فاکتور خویش را از کارت بانکی خود به شماره کارت بانکی بدنه یار انتقال داده و کد رهگیری خود را در سایت بدنه یار وارد کرده تا تایید پرداخت انجام شود.

داشتن اطلاعات در موقع کارت به کارت لازم است

شماره 12 رقمی روی کارت واریز کننده

شماره 12 رقمی روی کارت دریافت کننده

نام و نام خانوادگی صاحب کارت و حساب

4.واریز به حساب

بدنه یار این امکان را به خریداران می دهد تا با مراجعه به شعب بانکی و یا از طریق صفحه اینترنت بانک شخصی مبالغ سفارشات خویش را با داشتن اطلاعاتی نظیر شماره حساب و یا شماره شبا واریز نمایید.

خرید از سایت بدنه یار به منزله پذیرفتن تمامی شرایط و ضوابط استفاده از این سایت است.